کاربرد پنل SMS برای آتلیه های عکاسی

پنل های ارسال اس ام اس کاربرد های فراوانی دارند .شما در هر شغل و حرفه ای که مشغول به کسب و کار باشید به نحوی استفاده از پنل پیامکی را جزء ملزومات کسب و کار تان جهت ارتقا خدمات ، افزایش مشتری و فروش بیشتر خواهید یافت.پنل های پیامکی با توجه به امکاناتی که ارائه می دهند نام گذاری و قیمت گذاری می شوند و هر شخصی با توجه به حرفه و نیاز های شغلی خود و با توجه به امکاناتی که مورد نیازش است پنل مورد نظر خود را انتخاب می کند.

آتلیه های عکاسی یکی از مشاغلی می باشد که برای بازاریابی موفق و افزایش مشتری در مدت زمان کوتاه ، نیاز قابل توجهی به استفاده از سامانه پیامکی دارند.پنل اس ام اس کاربرد های فراوانی برای آتلیه های عکاسی دارد که هر یک به نوبه ی خود سهم به سزایی در جذب مشتری خواهد داشت.

استفاده از سامانه پیام کوتاه برای آتلیه ها لزوما جهت جذب مشتری نیست بلکه حفظ مشتری یک نیاز اساسی تر می باشد که مسلما با ارسال پیام کوتاه ونقش بستن در ذهن مشتری میسر خواهد بود به طوریکه باعث می شود مشتری از خدمات شما احساس رضایت داشته و برای دیگر سفارشات خود نیز به آتلیه شما جذب شود.

یکی از مهم ترین شیوه ها مشتری مداری حفظ مشتری است و یکی ازبهترین راهکار های مشتری مداری نیز به یاد داشتن مشتری در ایام و زمان و یا مناسبت های مختلف است که این کار را با ارسال پیامک های مختلف می توان به عمل رساند.این روش علاوه این که از ارزان ترین و راحت ترین روش های مشتری مداری و جذب او می باشد بلکه برای خود مدیر آتلیه نیز باعث صرفه جویی ومیسر کردن خبر رسانی های کاری خود می شود.

بسیار پیش می اید که مدیر یک آتلیه نیاز مند اطلاع رسانی سریع به مشتری خود باشد پس چه بسا بهتر می باشد که این پیامک را با خط اختصاصی سامانه پیامک آتلیه خود انجام دهد(نه شماره موبایل شخصی ) که جذابیت خاص خود را داردو نشانگر ارائه خدمات نوین و بروز توسط شما خواهد بود.

افزایش تعامل با مشتری با امکان ارسال پیامک مزایای زیادی دارد با ارسال پیامک می توانید تاریخ های مختلف رابه او یاداوری کنید برای مثال مطلع سازی مشتری از آماده بودن سفارش خود و یا ساعت و روز تحویل سفارش به مشتری ، از این جمله می باشد.اطلاع رسانی پیامکی علاوه براینکه کاهش هزینه و صرفه جویی در وقت شما را سبب می شود( که اگر این کار با تلفن تماس انجام شودچندین برابر هزینه و وقت صرف خواهد کرد) بلکه آسایش بیشتر مشتری را نیز به همراه خواهد داشت واین امر سبب ایجاد رضایت در او و وفاداری به آتلیه شما را به دنبال دارد.در ادامه به طور خلاصه چند مورد از کاربرد های سامانه ارسال " اس ام اس" را برای آتلیه ها و عکاسی ها بیان خواهیم نمود.

خدمات سامانه پیامکی برای آتلیه ها

مزایای پنل اس ام اس برای آتلیه های عکاسی:

ارسال پیامک تشکر از تماس به نام اشخاص بعد از تماس با آتلیه(جهت حفظ مشتری مداری)
افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان(جهت حفظ مشتری مداری)
ارسال پیامک به نام برای تبریک اعیاد و مراسم به مشتریان در کمترین زمان ممکن(جهت حفظ مشتری مداری)
کاهش هزینه های تماس با مشتریان
قرار دادن امکان پیگیری سفارش به مشتریان از طریق ارسال اس ام اس به شماره شما
درست کردن کلاب پیامکی مشتریان و برگزاری قرعه کشی های ماهانه
ارسال پیامک اتوماتیک به شما و مشتریان برای یادآوری قرار جلسه یا تاریخ های مهم
اطلاع رسانی سریع به مشتریان و یا کارمندان با ارسال پیامک
استفاده از سامانه پیامکی جهت نظر سنجی و امکان انتقاد و پیشنهاد توسط مشتریان
امکان معرفی خدمات آتلیه خود به شماره های حوزه فعالیت خود (با استفاده ازارسال پیامک بر اساس کدپستی یا منطقه ای ویا ارسال با تفکیک جنسیت ،سن،و یا موارد دیگر)
ارسال اس ام اس خودکار به مدیر آتلیه و مشتریان برای یادآوری قرار جلسه
ارائه کوپن تخفیف به افراد حوزه منطقه خود